Zabiegi

 • Usuwanie zmian skórnych o charakterze włókniaków, brodawek wirusowych, mięczaków za pomocą lasera CO2, łyżeczkowania, krioterapii, elektrokoagulacji.
 • Immunoterapia swoista– odczulanie na pyłki drzew, traw, zbóż, kurz domowy, sierści kota.
 • Testy naskórkowe:
  1. Metale, gumy, kosmetyki (30-40 alergenów)
  2. Skrining stomatologiczny
  3. Zakres ortopedyczny
  Nikiel, chrom, kobalt, tytan, wanad, molibden
 • Zabiegi medycyny estetycznej– kwas hialuronowy usieciowany (wypełniacze), botox, mezoterapia, pilingi, laseroterapia, nici PDO.

Szczegółowe informacje o wymienionych zabiegach poniżej:

Wypełniacze

Poziom kwasu hialuronowego z wiekiem spada, dochodzi do degeneracji włókien kolagenowych skóra wysusza się, wiotczeje i pojawiają się zmarszczki. Poza efektem wypełnienia, kwas hialuronowy aktywuje fibroblasty, które stymulują syntezę białek podporowych i rekonstrukcję włókien kolagenowych. Zabiegi z usieciowanym kwasem hialuronowym stosuje się do wypełnienia okolic bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek na czole, poprawy owalu twarzy, poprawy konturu i objętości ust.

Kwas rozkłada się w organizmie w naturalny sposób a efekt podania utrzymuje się 6-18 miesięcy w zależności od okolicy podania i rodzaju preparatu.

Botox

Botox to najpopularniejsza metoda wygładzania zmarszczek mimicznych w górnej części twarzy. Stosuje się zastrzyki z bardzo małymi ilościami toksyny która nie ma wpływu na inne elementy poza okolicą w która podano injekcje .Blokowanie synapsy nerwowo-mięśniowej powoduje brak skurczu mięśni. Efekt podania pojawia się po 3-14 dniach, utrzymuje 6-9 miesięcy, stopniowo zanikając.

Mezoterapia

Ma wielostronne działanie. Preparat podawany jest tam gdzie powinien się znaleźć. Częste nakłuwanie skóry cienkimi igłami stymuluje produkcję fibroblastów. Preparaty do mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu zawierają kwas hialuronowy który jest naturalnym składnikiem naszej skóry i działa jak gąbka wiążąc w skórze wodę .Preparaty zawierające witaminy wykazują 100% aktywności. Dzięki bezpośredniej drodze podania nie utleniają się Poprawa stanu skóry widoczna jest już po pierwszy zabiegu. Najlepsze efekty przynosi wykonanie trzech zabiegów w odstępie 2-3 tygodni 2 x w roku. Mezoterapia poprawia nawilżenie skóry, działa odmładzająco, zmniejsza przebarwienia, zmniejsza blizny potrądzikowe, wspomaga porost włosów poprzez podawanie preparatów bogatych w witaminy, mikroelemeny, substancje drażniące.

PQ AGE

To nowoczesny piling 34% kwas trójchlorooctowy z kwasem kojowym, nadtlenkiem mocznika i koenzymem Q10.Skutecznie zwalcza niedoskonałości skóry bez masywnego złuszczania ,bez rumienia, praktycznie bez podrażnień, może być wykonywany również latem, u osób z bardzo wrazliwą skórą, świetnie liftinguje, likwiduje przebarwienia, zmniejsza blizny , poprawia stan skóry trądzikowej.

Nici PDO first lift

Mają wysokoką biologiczną obojętność i atraumatycznie przechodzą przez skórę. Pełnią funkcję rusztowania skóry, dając efekt natychmiastowego liftingu i ujędrniania. Główne wskazania do stosowania nici First Lift PDO to pionowe i poziome zmarszczki na czole, fałd podbródkowy, podwójny podbródek, dolina łez, zmarszczki na szyi i dekolcie.